Конкурс фахової майстерності «ВІВАТ ДЕСЕРТ!»

16 травня Державний навчальний заклад «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» гостинно відчинив двері учасникам чергового 64-ого конкурсу фахової майстерності з професій «Кухар» та «Кондитер», кваліфікаційного 5 розряду «ВІВАТ ДЕСЕРТ!».

В конкурсі прийняли участь учні груп ПК-420, К-419, КН-83. Проведення конкурсу здійснювалося у два тури. У першому турі конкурсанти вирішували тестові завдання з професійно-теоретичної підготовки. У другому турі перед учасниками стали практичні завдання – це якість і своєчасність приготування пісочного тіста «Саблє», формування та випікання заготовок для тартів масою з дотриманням норм часу та санітарних вимог і правил техніки безпеки. А також приготування заварного крему «Муслін» та желейного сиропу для оздоблення виробу.

Учасникам необхідно було продемонструвати творчі здібності у складності оформлення десерту, оригінальність його подачі, застосовуючи шоколад, фрукти, ягоди, цитрусові. Кожен конкурсант втілив своє бачення в подачу десерту та показав свій індивідуальний професійний стиль.
Переможницею конкурсу стала Шевченко Ганна (КН-83). Вітаємо з перемогою!

Бороденко Л.А., методист