Професійна майстерня «Вінтажна кухня»

У Херсонському вищому професійному училищі ресторанного господарства 10 травня 2019 року відбулася професійна майстерня – «Вінтажна кухня».

Захід складався з двох частин:
І. Доповідь: «Історичний розвиток кухні від епохи джазу, золоті двадцяті, до наших днів у вінтажному стилі» (Малига А.О.).
ІІ. «Посмак» гастрономічно-історичної подорожі в минуле: 1) Дизайн в стилі ретро з технології приготування холодних і перших страв. 2) Кухня цивілізації давніх часів других і солодких страв (десертів та кондитерських виробів) до вінтажної кухні у наші часи. (Творчі групи майстрів виробничого навчання навчального закладу).
На заході були присутні члени методичної комісії, завуч училища Солов’ян А.Я., методист училища Бороденко Л.А., учні групи К-426, які навчаються з професії «Кухар», кваліфікаційного 4 розряду, а також учні групи ПК-420, які навчаються з професії «Кондитер», кваліфікаційного 3 розряду та «Кухар», кваліфікаційного 5 розряду.
Для вивчення історичного досвіду приготування страв у вінтажному стилі створені 7 творчих груп з майстрів виробничого навчання і викладачів навчального закладу, які поринули у цікаву подорож їстівного минулого нашого краю. Метою пошуків професійних творчих груп стало бажання винайти унікальні рецепти, які зможуть здивувати найвибагливіших гурманів і дозволять відчути смак старого Херсона.

Проведений захід допоміг згадати забуті сторінки кулінарної історії, краще пізнати рідний край і спонукав дбайливо ставитися до своєї кулінарної спадщини. .Педагогічний колектив закладу вніс свою професійну лепту до розвитку кухні наших днів у вінтажному стилі в місті Херсон, запропонувавши авторські технологічні картки на страви, які будуть внесені до робочої навчальної програми.

Малига А.О. голова МК