ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант»

7 травня 2019 року відбувся  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант» на базі Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії. У обласному конкурсі беруть участь і наші дві учениці Михайленко Єлізавета та Будьонна Катерина.

ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу передбачав 2 тури:                      

  • теоретичний тур, що складався з виконання тестових завдань з метою перевірки професійно-теоретичних знань;
  • практичний тур відповідав вимогам 3 кваліфікаційного розряду та передбачав завдання: складання серветок розміром 50×50; техніка наливання вина та рух з тацею на задану відстань; техніка попереднього сервірування столу (сніданок, обід, вечеря).

Журі в складі роботодавців і методистів НМЦ ПТО професійно та уважно спостерігали і оцінювали роботи. За спільним рішенням журі визначено переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Офіціант». І переможцем конкурсу стала наша учениця Михайленко Єлізавета а на друге місце вийшла Будьонна Катерина.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальшому ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.