Обласний огляд-конкурс художньої творчості серед учнівської молоді «Надія-Молодість-Майбутнє»

«Надія-Молодість-Майбутнє» – таку назву має обласний огляд-конкурс художньої творчості серед учнівської молоді закладів професійної освіти Херсонської області, який гучно відзвучав у нашому закладі 23 квітня.
Так, саме відзвучав: оплески глядачів лунали для виконавців на знак вдячності за той настрій, який подарували вихованці нашого училища.
Програма виступів була представлена у різних номінаціях.
Патрашкан Юлія, Стецьо Ігор, Скакун Влада, Кощавка Вікторія та Рой Надія дарували гарний настрій у номінації «Вокал»; Рой Надія представила глядачам роздуми над філософією життя, виконавши вірші авторів сучасності у номінації «Художнє слово». Цікавинкою програми був виступ авторки віршованих рядків Садовської Ауріки, яка поділилась болем за Україну та висловила зізнання у любові до рідного краю.

А ось родзинка програми – це виступ Харітонової Наталі та Юшкіна Євгенія (які, до речі, були ведучими вечора, з теплом душі представляли учасників та надавали підйом позитиву глядачам) у номінації «Театральне мистецтво» зі сценкою пантоміми «Зустріч у маршрутці».
Завершальним акордом конкурсу був виступ гурту «Плетений шум» у номінації «Фольклор» із виступом «Ігри», в які грали наші пращури в часи своєї молодості. Учасники: Ващенко Тетяна – ведуча гри – та Бойко Катерина, а ще – всі учасники, які виступали інших номінаціях, долучились до цієї гри. Вибух емоцій, драйву та позитиву, імпровізація та гумор – ось те, що створило настрій всім глядачам! Дякуємо за участь! Ми готові відкривати нові імена Зірочок! Долучайтесь!