Методичний семінар

В рамках річного плану методичної роботи 17 квітня відбувся методичний семінар на тему «Організація ефективного педагогічного спілкування».

Мета семінару: Обґрунтування особливості педагогічного спілкування в структурі готовності до педагогічної взаємодії в навчально-виховному процесі та визначення  шляхів ефективного педагогічного спілкування.

Доповідачі семінару: методист училища Бороденко Л.А. та викладач-методист Малига А.О. акцентували увагу на сутності та стилях педагогічного спілкування, визначено специфіку, види, моделі та етапи організації професійного спілкування.

Після доповідей, викладачі та майстри в/н активно обговорювали тематику методичного семінару. За результатами проведення заходу кожен педагогічний працівник отримав пам’ятки з правилами ефективного педагогічного спілкування, рекомендаціями Дейла Карнегі, оптимізацією спілкування педагога з учнями.

Педагогічне спілкування, як навчально-виховний засіб, є невичерпним джерелом для вдосконалення не лише обміну інформацією та виховного впливу, а й морально-психологічного клімату в колективі.

Бороденко Л.А., методист ДНЗ «ХВПУРГ»