День відкритих дверей для загальноосвітніх шкіл № 55, № 46 та № 57 Херсонської міської ради

21 березня 2019 року в ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» було проведено День відкритих дверей для загальноосвітніх шкіл № 55, № 46 та № 57 Херсонської міської ради.

За планом, було презентовано три професії , які отримують учні, навчаючись в нашому закладі – «Кондитер», «Кухар», «Офіціант».

Презентацію професій «Кухар», «Кондитер»  було проведено в кухні-лабораторії з використанням мультимедійних технологій.

Майстер – клас з професії «Кондитер» провела майстер в/н І категорії – Скрипник Тетяна Василівна, яка демонструвала, а учні повторювали виготовлення пісочних тістечок з білковим кремом.

Майстер – клас з професії «Кухар» провели: майстер в/н Старинська Лілія Анатоліївна, яка разом з учнями шкіл смажили млинці з використанням млин ниці, а також майстер в/н І категорії –Шахнюк Людмила Іванівна та  гуртківці: Рой Надія, Будьонна Катерина та Болдирев Станіслав. Вони продемонстрували техніку карвінгу, різьблені нарізки  з овочів та фруктів.

Майстер-клас з  професії «Офіціант» провели: майстер в/н Попутько Каріне Михайлівна разом з учнями. Вони показали техніку складання серветок, прийоми перенесення посуду по залу, елементи тематичної сервіровки столів.

Учні шкіл зацікавлено та активно взяли участь у майстер – класах  та залишили наш навчальний заклад сповнені приємних вражень.

Бажаємо всім учням загальноосвітніх  шкіл м. Херсона усвідомлено обирати собі професію та  чекаємо всіх у нашому закладі, хто бажає працювати у сфері ресторанного господарства.