Єдиний день учнівського самоврядування

14 березня 2019 року в ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства»  був проведений Єдиний день  учнівського самоврядування за планом:

  •   Зранку учнівським самоврядуванням проведений рейд по групам «Учнівське самоврядування – в дії».
  • День дублера – проведення уроків.

Кожного року учні ІІ курсу навчання займають місця викладачів і впевнюються вкотре, яка нелегка справа бути вчителем.

  • Акція  «Дерево здоров’я».

Також цього дня активісти провели акцію «Дерево здоров’я», метою якої було привернення уваги молоді на найголовніше в житті будь-якої людини, а особливо підлітка – це здоров’я. Члени Учнівського самоврядування розповідали учням навчального закладу як важливо бути здоровим та фізично повноцінним, та закликали вести здоровий спосіб життя. У свою чергу, учні ХВПУРГ висловлювали свою думку з приводу даного питання, розміщуючи свої визначення «Здоров’я – це…» на символічному «Дереві здоров’я».

  • Волонтерська акція «Добро жменями», яка також стала доброю традицією в нашому закладі.

Всі ми повинні дбати про екологію нашої країни і планети в цілому.

Не всі знають про шкоду, яку наносять елементи живлення нашої багатостраждальної екології. Тому нагадуємо: батарейки і акумулятори в своєму складі містять велику кількість токсичних речовин і важких металів (свинець, ртуть, кадмій, нікель, луги та ін). Потрапляючи в навколишнє середовище, корпус батарейок руйнується, і вся ця гидота проникає в природу. Хтось підрахував: одна пальчикова батарейка забруднює 20 кв. м. грунту.

Всі зібрані в цей день батарейки були відправлені за адресою: вул.. Воронцовська, 6, офіс «Адресат».

  • Відкритий захід «Весняний подих краси».

Учнівське самоврядування не залишило всіх жінок без уваги і подарували свято весни для всіх представниць прекрасної статі.