Професійна майстерня на тему: Новітні технології виготовлення білкової глазурі. Оздоблення у стилі «Айсинг», «Пайпінг»».

26 лютого Методична комісія з професій «Кухар, кондитер» провела нетрадиційний захід – Професійна майстерня на тему: «Новітні технології виготовлення білкової глазурі. Оздоблення у стилі «Айсинг», «Пайпінг» » .

Викладач предмету «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів» Зарицька В.В. поширила присутнім знання в питаннях:

Технологія виготовлення білкової глазурі (айсингу) різного призначення (для глазурування поверхні, для оздоблення поверхні виробів та виготовлення об`ємних елементів оздоблення «пайпінг»);

– Сучасні технології приготування гнучкого айсингу та техніка виготовлення з нього елементів декору.

Доповнила тему майстер в/н Антонюк А.С., з практичною демонстрацією приготування глазурі з сучасних видів сировини,  виготовлення елементів декору (гнучких мережив), оздоблення кондитерських виробів у техніці «пайпінг».

Всі присутні педагоги та учні залишились задоволені тим рівнем майстерності, котрий продемонстрували наші колеги. Такий стиль оздоблення не втрачає своєї популярності і набуває більш сучасних форм та технік. Отже процес вдосконалення технологій не завершиться ніколи, це колодязь який не має дна. І наша задача, як професіоналів, бути обізнаними в цих питаннях.

Бороденко Л.А., методист