Конкурс “Офіціант року”

В рамках роботи методичної комісії 21 лютого 2019 року у ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» відбувся конкурс професійної майстерності «Офіціант 2019 року» серед учнів з професії офіціант 3 розряду. Конкурсантами стали учні груп ПО-416 та ПО-423.

Оцінювання здійснювало компетентне журі до складу якого увійшли майстри виробничого навчання Клись. Г., Грачова Ю. Г. та адміністратор ресторану Nostalgie Вахрусова О. Ю.

За мету конкурсу поставлено вдосконалення знань та умінь учнів, формування позитивного ставлення та почуття відповідальності за обрану професію, розвиток вмінь під час прийняття рішень у нестандартних ситуаціях.

Конкурс проходив у два етапи – теоретичний та практичний.

На теоретичному турі конкурсанти вирішували 56 тестових завдань з предметів: «Організація обслуговування в ресторанах», «Технологічне обладнання з основами електротехніки», «Охорона праці», «Фізіологія харчування, санітарія і гігієна».

На практичному етапі перед учнями стали конкурсні завдання:

  • «Візитка» – оцінка зовнішнього вигляду, ходи і постави, мотивація вибору професії»;
  • «Зустріч гостя» – оцінювання зовнішнього вигляду, розміщення за столом, техніка наливання вина та рух з тацею;
  • «Підбір посуду для подачі страв» – оцінка правильності та повноти відповіді а також альтернативний варіант подачі;
  • «Складання серветок» де оцінювалася майстерність офіціанта, ступінь складності при складанні серветок, дотримання правил санітарії та гігієни;
  • «Тематичне сервірування столу» з технікою попереднього сервірування столу (сніданок, обід, вечеря).