Обласний фестиваль-конкурс фольклорного мистецтва «Україна колядує»

«Україна колядує» – саме таку красиву назву має обласний фестиваль-конкурс фольклорного мистецтва, який започатковано минулого року,  зустрічав учасників з різних районів області. Напередодні свята Водохреща – коли закінчується цикл зимових Новорічно-різдвяних свят, які тривають місяць – починаючи з дня Святого Миколая, відбулось справжнє свято для тих, хто змагався в номінаціях театралізованого дійства та вокального мистецтва.

Серед учасників – вихованці музичних шкіл, Центрів дитячої та юнацької творчості, учні середніх шкіл. Із 23 виступів гуртів двоє – від професійно-технічних училищ.

Дуже приємно відзначити перемогу наших студентів, які принесли Кубок та Грамоту – ІІІ місце! Оригінальний підхід у виборі виступу – спроба пограти в ті ігри, в які грала молодь, збираючись в хаті у великій кімнаті, видалась досить вдалою! (На вулиці ж не завжди буває сніг, щоб пограти в сніжки та на санчатах помчати). Студенти від гри таки отримали той драйв, вибух емоцій, сміх та радість, – переконавшись, що наші предки таки вміли веселитись!

Поздоровлення та вдячність тим, хто подарував собі та глядачам справжнє задоволення: Іванова Руслана (ПК-425); Юшкін Євгеній, Васильченко Юлія, Бойко Катерина, Кощавка Вікторія (ПК-418); Рой Надія (ПК-417); Халупенко Ольга, Патрашкан Юлія, Пясецький Вадим (ПК-421). Сценарій та постановка – керівник –  Чарнецька Марина Григорівна.

До нових перемог!