Конкурс «Калейдоскоп знань-2018» з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства»

В рамках річного плану роботи методичною комісієюз професій кухар, кондитер 20 грудня 2018 року організовано проведення бліц-турніру з професійно-здібною молоддю «Калейдоскоп знань-2018» з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» з професії «Кухар» кваліфікаційного 3 розряду.

В калейдоскопі взяли участь 3 команди учнів з груп ПК-424 «М’ята»; ПК-425 «Апельсин»; К-426 «Сало». Метою заходу стало розвиток й педагогічна підтримка талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді.  Тому викладачем спецпредмету Малигою А. О. було складено завдання відповідно робочої навчальної програми. І учням необхідно було пройти випробування у трьох турах.

В першому турі учасники змагалися в завданнях: кулінарний челлендж; відповідь на асоціацію, кулінарне конфетті. На другому етапі перед учнями постали більш складні завдання «Відгадай ребус», «Виріши кросворд», дидактична гра «Вірю, не вірю». А на третьому етапі змагалися капітани команд у дидактичні грі «Феномен».

Учасників змагань захопили різноманітні конкурсні завдання і вони поринули у світ кулінарної майстерності. Всім відомо, що шлях до успіху непростий, він потребує постійних зусиль, праці над собою, навчання та бажання до самовдосконалення. І під час такої гри учасники активізували пізнавальну діяльність, підвищили інтерес до знань, розвивали навички здорової конкурентної боротьби та бажання перемоги.

Отже, переможцями бліцтурніру  стала команда «Сало» ( група К-426), капітан команди – Безуглий Артем.Диплом переможця бліцтурніру та звання «Кращий знавець технології» отримала учениця групи К-426  Ващенко Тетяна.

Бліцтурнір – це початок професійної діяльності учнів, який приводить в рух мислення, почуття, уяву, самостійну активність, бажання змагатися та перемагати. Щиро сподіваємось, що проведений захід сприятиме розвитку творчої активності учнів, вмінню швидко приймати рішення та викличе прагнення до самостійного осмислення.

Малина А. О., голова МК з професії «Кухар»

голова МК з професії «Кухар»