Щорічний обласний конкурс «Наша земля – Україна»

Учасників щорічного обласного конкурсу «Наша земля – Україна» гостинно зустрічали в Херсонській гімназії №3. Перед початком конкурсу вшанували пам’ять жертв голодомору. Актори народного театру Арт-студія гімназії  № 3, в динамічній формі зі сцени привітали всіх учасників та подали правила виконавської майстерності та поради для вдалого виступу.

Всіх учасників поділено за віковими категоріями: молодша, середня та старша, окремо старша група серед закладів профтехосвіти та учасники – автори.

В старшій віковій групі серед професійно-технічних закладів на змагання прибули 26 учасників з різних районів області. Різноплановість тем підібрано відповідно: хлопці читали твори-зізнання в коханні, а ось дівчата підбирали тематику роздумів про філософію життя, більше емоцій про долю матері та про героїчність долі воїнів АТО.

Серед учасників, які виконували твори авторів сучасності та класики були і студенти-автори, вони ж і виконавці своїх творів. Учасників було двоє: дівчинка з технікуму з Нової Каховки запропонувала на глядацьку аудиторію життєстверджуючий вірш «Україна», з оптимістичним настроєм. Та другий учасник з Херсонського технікуму зв’язку та поліграфії здивував стилем написання як у Маяковського  та розмаїттям тем в одному творі. Обоє авторів отримали дипломи І ступеню.

Студент нашого закладу Стецьо Ігор виконав ліричний вірш Івана Франка «Чого являєшся мені…» та отримав диплом учасника. Та студентка нашого закладу Рой Надія вдало виконала вірш автора сучасності Галини Британ з назвою «Прийде час…» та посіла друге місце. Вітаємо з перемогою!

Чарнецька М.Г.,
керівник гуртка