Перші успіхи

Важлива роль у навчанні та вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить спеціально організованій роботі за професійним спрямуванням у поза навчальний час. В ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» є доброю традицією проведення заходів які спрямовані на популяризацію професій, під­вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Так 08 листопада 2018 року викладачем Малигою А. О. та майстром в/н Медвідем В. А.  проведено в групі К – 426 (перший курс) презентацію нетрадиційних технологій в оформленні та подачі страв з круп і макаронних виробів. Всім відомо що такі страви є дуже ситними та поживними для людини. Вони є джерелом значної кількості білків і вуглеводів, містять значну кількість вітамінів і мінералів та поєднуються з різноманітними продуктами. Але на жаль не кожну людину (особливо дитину) можна зацікавити такою корисною та ситною стравою. Тому педагоги вирішили залучити учнів до презентації страв з круп та макаронних виробів з застосуванням  нетрадиційних технік оформлення та подачі.

До асортименту увійшли страви, які передбачені навчальною програмою це різноманітні каші (боярська, ябчанка, грибна чумацька,  перлова розсипчаста з цибулею і шпиком), зрази манні фаршировані яйцем і цибулею, макарони з м’ясом та субпродуктами. Перед учнями постало завдання приготувати такі страви та запропонувати нетрадиційні способи їх подачі і презентації. Учні з бажанням поринули в інформаційний світ, винайшли цікаві варіанти по оздобленню страв, сучасному посуду для їх подачі. Нетрадиційні техніки штрих-малюнку, трафарету, оздоблення цукатами, шоколадною стружкою, мармеладом, коктейльними фруктами перетворило звичайні страви в кулінарні шедеври.

Виконані роботи учнями не тільки досягли поставленої мети а навіть і перевершили очікування педагогів. Отже такий захід має велике значення для пізнання обраної професії, виховання любові та поваги до неї, розвитку творчості і головне учні відчули радість від досягнутого успіху.

 

Любов Бороденко

методист училища