Майстер-клас з карвінгу для учнів Херсонської загальноосвітньої школи № 2

Мистецтво фігурної різьби на фруктах і овочах прийшло в Європу з Азії. Але до цих пір не ясно, хто першим відкрив карвінг. Хоча існує легенда: після проведеного фестивалю Лойкратхонг в Таїланді у XII ст. королю так сподобалася представлена чаша з вирізаними з овочів і фруктів фігурками пташки і квітки, що він побажав, щоб кожна жінка вміла таке робити. Після цього карвінг поширився на Схід, а прикрашати таким чином стіл і страви стало традицією.

З часом мистецтво фігурної різьби на фруктах і овочах почало розвиватися і в країнах Європи. Але такого визнання, як в Китаї і Таїланді, карвінг тут не отримав. Швидше за все, це обумовлено тим, що в країнах Азії переважають страви з овочів і фруктів, тому, щоб хоч якось урізноманітнити стіл, люди вдавалися до таких хитрощів як карвінг. В Європі ж страви були значно різноманітніші, тому прикрашати стіл вирізаними фігурками з овочів і фруктів почали лише з розвитком ресторанної галузі.

І долучитися до мистецтва карвінгу завітали до Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства учні Херсонської загальноосвітньої школи № 2.

Майстер виробничого навчання Старинська Л.А. разом з учнем групи К-419, Осколковим Максимом, провели майстер-клас «Фігурне вирізання кавунів». Учні з захопленням долучилися до відпрацювання вирізання кавунів. За допомогою ножа з вузьким лезом у центрі зробили надріз у вигляді кола і почали вирізати перший пелюсток. Після цього інші пелюстки прорізали по колу. І в результаті отримали квітку – троянду. Діти були у захваті!

Мистецтво карвінгу – одне з найскладніших у кулінарній практиці, але почавши з простих кроків, можна дістатися до великих вершин творчості.