Виховна година на тему: “Робітнича професія – гордість моя”

1 вересня! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи, ліцеї  та вузи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Дорогі учні, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

3 вересня і в нашому училищі пролунав перший дзвоник.  Класний  керівник, Попутько Каріне Михайлівна ,група ПО-423 разом з учнями ПК-422 провели відкриту виховну годину на тему “Робітнича професія – гордість моя”.

Мета виховного заходу: виховувати патріотизм, національну гідність та любов до своєї Батьківщини; формування у учнів зацікавленості до життя нашого навчального закладу та виховання поваги до людей професій «Кухар», «Кондитер», «Офіціант».

Активні учасники: ПО-423 – Іванова Анна, Ларкіна Дар’я, Мещеряков Артур, Слєсарєва Сніжана, Ябров Данило.

ПК-422 – Бессонов Микола, Гайдай Наталя, Гоч Альбіна, Іванов Денис, Слободська Валерія, Умрихін Руслан.

Урок пройшов в піднесеному настрої, учні активно приймали участь у конкурсах та отримали велике задоволення від проведеного уроку.

Вітаємо всіх з днем знань!
Всіх, хто любить пізнавати!
Серед інших побажань –
Попереду інших крокувати!

Ми бажаємо чудових книг,
Мудрих вам вчителів,
Завжди нових, цікавих
Креативних вам ідей!

Заст. дректора з НВР

Р.М.Бережкова