Кондитерами не народжуються – ними стають, завдяки кропіткій праці

Серед багатьох педагогічних професій є одна особлива – майстер виробничого навчання. Її назва, на перший погляд, є звичайною і простою. Та, якщо подивитись глибше в її сутність, осмислити значення кожного слова, тоді й виявиться, що мова йде про одну з найскладніших і найвідповідальніших професій.

Кожен педагог  напрацьовує власну систему роботи з учнями, створює комплекс педагогічних методик, прийомів та засобів, який дозволяє ефективно навчати майбутніх робітників. І, не існує серед цих комплексів двох однакових, як не існує двох однакових майстрів в/н або учнів. Проте, кожен педагог  може знайти в досвіді інших ті перлини, які дозволять йому вдосконалити власну творчу систему. Саме такі корисні перлини досвіду і презентувала майстер виробничого навчання І категорії  Скрипник Тетяна Василівна з теми: «Використання активних форм і методів при формуванні професійної компетентності кондитерів». Творчій звіт, «У педагогічній майстерні», проведено в ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» 10 травня 2018 р. для викладачів спецдисциплін, майстрів в/н з професій «Кухар», «Кондитер», навчальних закладів м. Херсона та області.

На початку, зі вступним словом, виступила методист НМЦ ПТО ХОДА Холявко Т. М., обґрунтовуючи актуальність  та провідну ідею досвіду роботи майстра виробничого навчання. Під час ділової гри, «Прес-конференції», на поставленні питання від «представників» професійної та педагогічної преси, кондитерських цехів м. Херсона та батьківського комітету, присутні отримали компетентні відповіді. Тетяна Василівна розкрила  секрети професійного успіху, з’ясувала необхідність використання нетрадиційних форм та методів роботи, застосування нових виробничих технологій, з метою підготовки компетентних кондитерів. Також, майстром виробничого навчання було презентовано виставку творчих робіт учнів та методичну скарбничку авторських напрацювань.

В професії кондитер потрібна єдність багатьох чинників, головні з яких: професійні знання всіх тонкощів кондитерського мистецтва, любов і вірність своєму покликанню. Саме тому, Тетяна Василівна постійно опановує  нові технології, розвиває власне мислення, удосконалює вміння та навички, заохочує до активної виробничої діяльності учнів, як творчих особистостей, здатних до пошуку й втілення інноваційних технологій виробництва. Результатом такої діяльності стало проведення майстер-класу по приготуванню виробів західної України – пляцок: «Чорна троянда», «Вишневий сад», «Великодній». До роботи у майстер-класі Тетяна Василівна залучила своїх вихованців, учнів групи ПК-411: Божко Анастасію, Бєлікову Олену, Менюкову Вікторію. Присутні із задоволенням і зацікавленістю спостерігали за дружньою та активною співпрацею майстра – професіонала Скрипник Т. В. та її професійно-здібних учнів, руками яких створювалися кондитерські шедеври.

Майстер – клас Тетяни Василівни і її вихованців був дуже цікавим, пізнавальний, яскравий, подарував гостям багато позитивних вражень і корисного досвіду. Закінчився захід чаюванням зі смачними кондитерськими виробами – пляцками.

   Бороденко Л.А методист