Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль

25 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС готувалися до зупинення четвертого блоку на планово-попереджувальний ремонт. Цим зупиненням вирішили скористатися, щоб провести випробування однієї з систем безпеки експлуатації реактора РБМК-1000. Але програма випробування мала серйозні недоліки. Внаслідок збігу цілого ряду обставин, починаючи з 1 години 24 хвилини 26 квітня, відбулася серія вибухів, які призвели до руйнування реактора та будівлі 4-го блока і викиду великої кількості радіоактивних речовин у довкілля. Потоки високоактивної лави з розплавленого палива й графіту проникли у приміщення нижньої частини реактора. В результаті склалася надзвичайна ситуація, яка вимагала термінових дій по нейтралізації небезпеки…

Події 32-річної давнини 27.04.2018 року згадували учні групи ПК-412 Волошина Христина, Сергазіна Рената, Губська Ганна, Зайцева Ольга та Мацак Віктор. Вони разом з класним керівником Скрипник Є.В. підготували та провели відкриту виховну годину «Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль».

Мета: Виховувати почуття співчутливості, кри­тичне ставлення до історичних подій.     Розвивати почуття гордості за свій народ. Прищеплювати лю­бов до рідного краю.

Захід був проведений в ауд. 308, присутні були учні групи ПК-420, КН-83.