Твоя професія – майбутнє Херсонщини

24 квітня  2018 року розпочали  свою профорієнтаційну роботу «Твоя професія – майбутнє Херсонщини» колектив ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства». Наш навчальний заклад готує таких спеціалістів: кухар, кондитер, кухар – кондитер та кухар – офіціант. І кожен представник професії презентував свої послуги.

Офіціанти: Михайленко Єлизавета та Богдан Євген на чолі з майстром в/н Попутько К.М., – презентували святкову сервіровку столу та неймовірну кількість можливих варіантів складання серветок. Школярі були зацікавлені і багато хто намагався відтворити запропоновані варіанти складання серветок.

Кухарі презентували сучасні елементи фігурної нарізки овочів та фруктів – «карвінг». Майстер в/н Шахнюк Л.І. разом з гуртківцями Рой Надією та Будьоною Катериною показували майстер-класи з приготування квітів з редису, томатів; приготування дзвіночків з огірків та моркви; вирізання листя з кабачків та баклажанів. Дуже багато було бажаючих відтворити овочеве диво.

Кондитер — це, перш за все творець, художник. Тому наші учні, Ковтун Христина та Домніна Вікторія, презентували найсолодшу професію. Дівчата демонстрували розпис пряників цукровою глазур’ю у техніці «пайпінг», це викликало неймовірний інтерес серед школярів та молоді Херсонщини. Учні ставали в чергу, щоб спробувати створити дивовижний пряник і відчути себе творцем прекрасного, митцем солодкого шедевру.

Творча група у складі: Тищенко Єлизавети, Поколенко Гаїни та Юшкіна Євгенія представили наш навчальний заклад у вигляді художнього виступу.

Професія – це та основна точка відліку з якої починається все свідоме, діяльнісне життя кожної людини. І тут головне зробити правильний вибір, не помилитися, обрати професію до душі, а не таку яка в майбутньому стане тягарем.

Ми чекаємо до нашого навчального закладу майбутніх професіоналів, які хочуть отримати таку смачну професію.

Заступник директора з НВР

Бережкова Р.М.