Кулінарна майстерня в ДНЗ ХВПУРГ

26 жовтня в кулінарній майстерні пройшов майстер-клас на тему «Українсько-італійська кухня у поєднанні смаків», який провели майстер виробничого навчання І категорії Селіванова Світлана Володимирівна та учень групи ПК-409 Гінко Артем. На майстер-класі були присутніми вчителі та більше 30 учнів Херсонської школи №34.

 

На початку гості були ознайомлені з кулінарною майстерністю Італії та колоритом української кухні. Захоплені цікавою пізнавальною інформацією щодо особливостей приготування традиційної  італійської страви «Оссобуко» присутні занурилися в кулінарну подорож по Італії. А далі майстри заходу продемонстрували різні варіанти посуду та сучасну версію приготування італійської страви, але вже з поєднанням продуктів регіонального компоненту. Замість гомілки яловичини, в авторському рецепті,  Світлана Володимирівна  запропонувала гомілку птиці щасті – індички. Поєднання різних овочів Херсонщини, червоного вина та букету «Гарні» при тушкуванні гомілки надало неабиякого аромату страві. Оригінальним в подачі «Оссобуко» було приготування декілька варіантів гарнірів: різотто, кольорові макарони «Тальятелло», карамелізовані гарбуз, буряк, груша та корінь селери, в’ялені томати де головним стало правильне поєднання тих чи інших інгредієнтів.

Кулінарним штрихом  до оссобуко є ароматоутворююча заправка «Гремолата» – подрібнена зелень петрушки і цедра лимону, до яких додали  подрібнений часник.

Кулінарний майстер-клас в нашому училищі пройшов, як завжди, цікаво, пізнавально, а, головне, «смачно». Чудова атмосфера робочої майстерні, сучасний посуд, неповторність в оформленні страви наштовхнуло учасників до нових звершень та відкриття нових кулінарних таємниць. А гості залишилися задоволеними та враженими кулінарною майстерністю наших педагогів та учнів.