«Твоя професія – майбутнє Херсонщини»

Так, 10 жовтня 2017 року розпочали свою профорієнтаційну роботу «Твоя професія – майбутнє Херсонщини» колектив ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства». Наш навчальний заклад готує таких спеціалістів: кухар, кондитер, кухар-кондитер та кухар-офіціант. І кожен представник професії презентував свої послуги.

Офіціанти: Лавренко Богдан, Котова Регіна та Мєдвєдєва Наталія, на чолі з майстром в/н Попутько К.М., – презентували святкову сервіровку столу та неймовірну кількість можливих варіантів складання серветок. Школярі були зацікавлені і багато хто намагався відтворити запропоновані варіанти складання серветок.
Кухарі презентували сучасні елементи фігурної нарізки овочів та фруктів – «карвінг». Майстер в/н Шахнюк Л.І. разом з ученицею Д’яченко Альоною показували майстер-класи з приготування квітів з редису, томатів; приготування дзвіночків з огірків та моркви; вирізання листя з кабачків та баклажанів. Дуже багато було бажаючих відтворити овочеве диво.
Кондитер — це, перш за все творець, художник. Тому наші учні, Ломака Анна та, випускниця 2017 року і переможниця обласного конкурсу професійної майстерності серед кондитерів, Легка Аліна, презентували найсолодшу професію. Легка Аліна демонструвала ліплення фігур та квітів з мастики, а Ломака Анна демонструвала роботу з кондитерським мішком та корнетом. Виготовлення троянди з кондитерського мішка викликало неймовірний інтерес серед школярів та молоді Херсонщини. Учні ставали в чергу, щоб спробувати створити квітку і відчути себе творцем прекрасного, митцем солодкого шедевру. До того ж, за спробу створити солодку красу. – діти отримували смачний смаколик.
Творча група у складі: Тищенко Єлизавети, Денисенко Аліни, Стукалової Єлизавети та Ломаки Анни представили наш навчальний заклад у вигляді художнього виступу.

Сьогодні бути освіченим – це не лише модно, престижно, важливо. Сьогодні – це обов’язкова складова успіху. Конкуренція на ринку праці дуже висока. Втім, учні училища говорять про те, що для них знайти роботу не проблема, бо рівень підготовки спеціалістів, який надає наш заклад, вважається досить високим.